Jump to content

Photo

www.cartronics.ro

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Ha0s

Ha0s

Astra Team

• Astra Member
    • Member ID: 1,948
  • 294 posts
  • Tara :

Posted 06 March 2014 - 20:52 PM

Buna seara.
Firma mea comercializeaza produse din gama electronice, electrice, radiocomunicatii, telecomunicatii, supraveghere video, accesorii si piese auto prin intermediul magazinului meu online www.cartronics.ro
Am o experienta de peste cinci ani in comercializarea produselor mai sus mentionate pe internet, detin si un punct de livrare produse in Bucuresti si incerc sa ofer in masura in care acest lucru este posibil ceva avantaje clientilor:pret competitiv, cost unic de transport oriunde in Romania, posibilitatea ridicarii produselor de la punctul de livrare, servicii de preluare produse pentru garantie si post garantie pentru produsele comercializate.
Prin acest topic imi doresc sa ajut membrii acestui forum cu diverse sfaturi legate de gama de produse care o comercializez pe site.
Poate unii dintre voi au intrebari legate de functionarea unei statii radio CB sau ce tip de stabilizator de tensiune ar fi bun pentru centrala termica de acasa, ce amplificator ar trebui pentru un semnal mai bun la tv, ce tip de covorase va trebuiesc pentru masina, sau ce ulei e mai bun.

Va multumesc si astept intrebarile voastre.
My Signature
Posted Image