Jump to content

Photo

CS GO Pro TIPS&TRICKS Ep 9- Inferno B Rush

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   HellScream

HellScream

Addict

• Astra Member
    • Member ID: 1,664
  • 386 posts
  • Tara :

Posted 04 April 2014 - 15:02 PM

www.youtube.com/watch?v=OZDjPZhrGps

#2 OFFLINE   r3buT-

r3buT-

OneTapDeag

• Astra-Elite Team
    • Member ID: 2,276
  • 969 posts
  • Tara :

Posted 05 April 2014 - 11:57 AM

Sincer la ce arati tu acolo flash din baza il i-a decat 2 secunde si are timp sa te bata cu AWP , plus smoke baza e este ok dar cel care l-ai aratat spre cabluri are timp sa te bata AWP de 100 de ori pana sa dai tu smoke :) plus ca pierzi spawn degeaba cu flash si smoke alea pe mid...

PS : Nu este o critica este doar parerea mea :)
My Signature

rebut1.png                                                                                               

sig.php?player_id=3996&background=random

Respecta pentru a fii respectat :smile:

#3 OFFLINE   TORCIDA VISINIE

TORCIDA VISINIE

#FCRB

• Astra Member
    • Member ID: 1,805
  • 1,623 posts
  • Tara :

Posted 05 April 2014 - 12:00 PM

Ai dreptate r3but , asta numa rush nu e , ce ai explicat tu..
My Signature
Posted Image

#4 OFFLINE   HellScream

HellScream

Addict

• Astra Member
  • 386 posts
  • Tara :

Posted 05 April 2014 - 17:08 PM

Aici, am mai intalnit pareri pro si contra. Am vazut/executat strategia asta in mai multe feluri. Spre exemplu, am vazut echipe, care, in fuctie de spawn, executat faza asta, sau ceva similar, in maniera de rush. Dar, am vazut-o executata si intr-o maniera de "tactical assault". Am ales strategia asta pentru incepatori, pentru cei care au probleme cu abordarea zonei respective, pentru ca daca intr-un meci ataci un singur site, runda de runda, devii previzibil si tacticile nu vor mai avea efect.

#5 OFFLINE   r3buT-

r3buT-

OneTapDeag

• Astra-Elite Team
    • Member ID: 2,276
  • 969 posts
  • Tara :

Posted 05 April 2014 - 18:39 PM

Nu este neaparat vorba de tactica numai ca unele lucruri aratate de tine sunt degeaba gen flash din baza , awp nu ia decat foarte putin flash ..... si daca tu pleci cu ideea ca gata am dat asta si il bat .... sigur o sa mori :) plus ca smoke pe care il arati spre cabluri poate fii dat si peste casa foarte usor cu putin exercitiu si pica mult mai bine :) si nu te expui deloc :) cum faci tu acolo :) adica si daca este o runda tactica tot inutil mii se pare flash ala adica . il dai .. adversarul ia flash.. iti arunca un flash si el la randul lui pe care tu il iei in plin si adio... se retrage colegul ti-a dat smoke la intrarea in B si ai pierdut timpul degeaba :) trebuie sa schimbi la A si asa mai departe .....
My Signature

rebut1.png                                                                                               

sig.php?player_id=3996&background=random

Respecta pentru a fii respectat :smile:

#6 OFFLINE   HellScream

HellScream

Addict

• Astra Member
  • 386 posts
  • Tara :

Posted 06 April 2014 - 09:42 AM

Un punct de vedere foarte pertinent, dar din nou, depinde cum joci.
Totusi, trecand putin peste polemica asta, ma bucura faptul ca sunt persoane interesate de tactica, si nu doar de fraguri. Uite asa, prin polemici de genul asta, va creste si comunitatea, usor usor.