Jump to content

Photo

Private Hacks-NO VA BAN- How do they do it?

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 OFFLINE   Yeti

Yeti

Astra Member

• Banned
    • Member ID: 2,503
  • 4 posts
  • Tara :

Posted 26 August 2014 - 10:27 AM

Foarte interesant, acum ca sa il citez pe un bun prieten:

Sunt doua tipuri de codati pe lume: codatii care joaca ani de zile cu wallhack si nu sunt prinsi niciodata, codatii prosti care sunt prinsi de cel mai prost sistem anticheat facut vreodata (VAC).

#22 OFFLINE   Evo:X

Evo:X

Astra Member

• Banned
    • Member ID: 1,695
  • 19 posts
  • Tara :

Posted 26 August 2014 - 11:33 AM

ar fi problema daca ruleaza razer game booster,gaming mouse editor si nvidia geforce experience

#23 OFFLINE   r __

r __

Astramania elite

• Astra-Elite Team
    • Member ID: 2,465
  • 1,872 posts
  • Tara :

Posted 26 August 2014 - 12:58 PM

sunt total de acord cu yeti si eu.

My Signature
Te-mpaci usor c-un prost, de stii sa-l iei
E-ascultator, docil, nu da cu tunul,
In schimb, de are tipul si idei,
Prefer, in locul prostului...nebunul

#24 OFFLINE   TORCIDA VISINIE

TORCIDA VISINIE

#FCRB

• Astra Member
    • Member ID: 1,805
  • 1,623 posts
  • Tara :

Posted 26 August 2014 - 13:19 PM

eee nu sunt prinsi niciodata..  nu exista asa ceva ;)

• vasile likes this
My Signature
Posted Image

#25 OFFLINE   edutz

edutz

Addict

• Members
    • Member ID: 2,133
  • 366 posts
  • Tara :

Posted 26 August 2014 - 20:48 PM

Nu am prins topicul cand era HOT , util dar am o intrebare . De unde imi iau un cod tip RING0 ca a lu Torcida nu prea merge tot timpul ....

Lasand gluma Hell , ce zicea Savagu cu " acuma toata lumea o sa caute coduri  de anumit tip " cam are dreptate si la o analiza pe google daca te incordezi o ora gasesti ceva bun ... ai dat prea multe explicatii amanuntite si .... sa nu uitam ca aici predomina varsta de peste 20 de ani google-lul e usor de utilizat la o anumita varsta

• TORCIDA VISINIE likes this
My Signature
Posted Image

#26 OFFLINE   AmBiTiOn

AmBiTiOn

Astra Elite !

• Astra-Elite Team
    • Member ID: 1,836
  • 2,400 posts
  • Tara :

Posted 28 August 2014 - 07:49 AM

de aia ai inceput sa dai asa bine edutzule :)))? ai cautat pe goagal coade?

#27 OFFLINE   white splash

white splash

VIP

• Banned
    • Member ID: 2,545
  • 2,305 posts
  • Tara :

Posted 28 August 2014 - 08:42 AM

El nu are 20 de ani. Deci nu poate cauta pe gugal :)
Pe mine personal nu ma intereseaza achizitionarea vreo unui cod sau program sau cum naiba se cheama. Nu suport asa ceva si nici pe cei care utilizeaza asa ceva. Daca vrei sa fii bun in ceva, nu ai decat sa exersezi, sa te antrenezi intens. De la inceputul anului, cand m-am apucat de Cs Go, am crescut in performanta (sa zic asa) pana azi.
Try hard! (Sper ca engleza mea e buna)

#28 OFFLINE   Blackjack

Blackjack

Addict

• Astra Member
    • Member ID: 1,515
  • 1,546 posts
  • Tara :

Posted 28 August 2014 - 17:11 PM

Nu am prins topicul cand era HOT , util dar am o intrebare . De unde imi iau un cod tip RING0 ca a lu Torcida nu prea merge tot timpul ....

Lasand gluma Hell , ce zicea Savagu cu " acuma toata lumea o sa caute coduri  de anumit tip " cam are dreptate si la o analiza pe google daca te incordezi o ora gasesti ceva bun ... ai dat prea multe explicatii amanuntite si .... sa nu uitam ca aici predomina varsta de peste 20 de ani google-lul e usor de utilizat la o anumita varsta

Cine sa caute coduri de aici? Wicked? Ktta? eu? Ambition? tu? Savage? 2fast? etc, sa fim seriosi,majoritatea oamenilor care acceseaza site-ul Astramania sunt oameni cu vechime pe server, oameni seriosi care au pus umarul la dezvoltarea acestei comunitati. Cine vrea cod o sa caute pe google nu o sa intre pe forumul astra sa caute un topic cu detalii despre coduri.

Credeti ca, kadabra sau alti codati , cand s-au pus sa caute coduri ,au citit acest topic? va asigur ca nu  :)

My Signature

Susținător al campaniei CSPlayer fără coduri!

65_1002.png

#29 OFFLINE   Savag3

Savag3

Banned

• Banned
    • Member ID: 1,744
  • 1,339 posts
  • Tara :

Posted 28 August 2014 - 18:37 PM

Ai si tu dreptate white death, dar curiozitatea este o mostenire romaneasca :)

Multi poate nu aveau habar ca puteau sa joace codati linistiti, acum din aia 0% brusc s-au transformat in 25% a vrea sa incerce, dar poate pe alt cont. Am tot intalnit tot tipul de oameni, se jurau si pe copii si pe nepoti ca nu aveau nimic, insa tot degeaba.

Deci luati aminte ce va zic. Prea multe informatii strica. Jocul este bun asa cum a venit din "fabrica" nu este vreo masina sa o tunezi sa ii cresti potentialul.

My Signature

stamp_banned_25942476.jpg

#30 OFFLINE   cartman4292

cartman4292

Banned Member

• Banned
    • Member ID: 3,001
  • 27 posts
  • Tara :

Posted 17 December 2014 - 17:40 PM

Astazi am ascultat muzica in Winamp si am jucat CS:GO...este posibil sa primesc ban de la VAC ? Stiu chestia asta ca am mai primit ban pe un cont de Steam si jucam CS:GO pe mod-ul Surf Timer, a doua zi ma trezesc cu ban VAC ca am avut cod de BunnyHop. Am vorbit cu cel care avea serverul si a zis ca este posibil asa ceva...dar se intampla foarte rar. Am trimis un mesaj la Support Steam si mi-au spus ca am luat ban de la VAC ca era pe server plugin de BunnyHop, acel plugin este legal l-am mai vazut pe unele servere, am mai jucat pe servere ce aveau BunnyHop-ul si nu am primit ban de la VAC.

Contul de Steam il aveam de 8 ani si inca il mai am doar ca am CS:GO banat de VAC si nu ma pot juca, este o mare tampenie asta cu VAC...sa iei ban de la un plugin legal, hai sa fim seriosi imi este frica sa mai intru pe server de Bhop, Surf, Deathrun pe CS:GO care sunt foarte putine si sunt foarte populate, alti nu primesc ban doar eu un idiot ca mine poate. De ce ? Habar nam. :scratch:

Parerea mea este sa aveti grija si pe ce servere intrati ca poate au pluginuri care nu sunt legal si nu sunt acceptate de Steam.

Bafta !

#31 OFFLINE   SuperMario

SuperMario

Astra Admin

• V.I.P.
    • Member ID: 1,462
  • 1,407 posts
  • Tara :

Posted 17 December 2014 - 22:02 PM

1. Nu iei vac ban pt winamp.

2. De cand e bunnyhop legal?

My Signature
Posted Image

#32 OFFLINE   r __

r __

Astramania elite

• Astra-Elite Team
    • Member ID: 2,465
  • 1,872 posts
  • Tara :

Posted 17 December 2014 - 22:34 PM

Astazi am ascultat muzica in Winamp si am jucat CS:GO...este posibil sa primesc ban de la VAC ? Stiu chestia asta ca am mai primit ban pe un cont de Steam si jucam CS:GO pe mod-ul Surf Timer, a doua zi ma trezesc cu ban VAC ca am avut cod de BunnyHop. Am vorbit cu cel care avea serverul si a zis ca este posibil asa ceva...dar se intampla foarte rar. Am trimis un mesaj la Support Steam si mi-au spus ca am luat ban de la VAC ca era pe server plugin de BunnyHop, acel plugin este legal l-am mai vazut pe unele servere, am mai jucat pe servere ce aveau BunnyHop-ul si nu am primit ban de la VAC.

Contul de Steam il aveam de 8 ani si inca il mai am doar ca am CS:GO banat de VAC si nu ma pot juca, este o mare tampenie asta cu VAC...sa iei ban de la un plugin legal, hai sa fim seriosi imi este frica sa mai intru pe server de Bhop, Surf, Deathrun pe CS:GO care sunt foarte putine si sunt foarte populate, alti nu primesc ban doar eu un idiot ca mine poate. De ce ? Habar nam. :scratch:

Parerea mea este sa aveti grija si pe ce servere intrati ca poate au pluginuri care nu sunt legal si nu sunt acceptate de Steam.

Bafta !

verifica si tu mai des integritatea fisierelor locale.(asta in cazul in care spui ca intri pe servere de genul.).

My Signature
Te-mpaci usor c-un prost, de stii sa-l iei
E-ascultator, docil, nu da cu tunul,
In schimb, de are tipul si idei,
Prefer, in locul prostului...nebunul

#33 OFFLINE   cartman4292

cartman4292

Banned Member

• Banned
    • Member ID: 3,001
  • 27 posts
  • Tara :

Posted 17 December 2014 - 23:42 PM

Plugin-ul BunnyHop pentru servere de tip Bhop, Surf, Deathrun este legal !

Nu sunt legale scripturile BunnyHop in fisierele de tip .CFG !