Jump to content

Photo

Danger Zone upgrade CSGO

danger zone csgo danger upgrade

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 OFFLINE   serialmapper

serialmapper

ăla cu hărțile de cs

• V.I.P.
    • Member ID: 1,414
  • 1,576 posts
  • Tara :

Posted 09 December 2018 - 23:00 PM

CS:GO se va sfarsi cand va aparea un nou joc de counter-strike pe un motor grafic mai avansat, desi nu cred ca se va intampla asta prea curand. Danger zone e doar un mod in plus si nimic mai mult.  Din pacate source engine actual nu suporta prea bine spatiile deschise, dz_blacksite e cea mai mare harta pt CS:GO la ora asta. Am decompilat harta si am vazut ca optimizarea ei e destul de restrictionata de spatiul deschis pe care il are. Desi sunt folosite multe modele low poly (copaci,stanci,etc.), detail sprites (buruienile) in loc de modele si nivel mai redus al detaliilor in cladiri, fps sunt reduse comparativ cu alte harti clasice. Pe cryengine, la un "peisaj' cu complexitate mai mare am fps mai multe. 

• ηєвυηα and DOri like this

#22 OFFLINE   Wicked

Wicked

Owner Founder

• Administrators
    • Member ID: 1,313
  • 4,339 posts
  • Tara :

Donator

Posted 09 December 2018 - 23:06 PM

Stati linistiti ca se va restabilii ordinea intr-un fel sau altul, eu am o solutie daca totusi nu va rezolva separarea , si va fi foarte simplu , doar membrii astramania vor intra pe server ..... .. fara parole sau chestii ciudate , esti membru Astramania intrii nu esti la revedere ... Solutii exista !!

LE !!f2p.jpg

• serialmapper, robert_x25, Ronney <3 and 5 others like this
My Signature

SUSTINATOR AL CAMPANIEI CSplayer FARA CODURI!
http://www.astramania.ro

102_1002.png

wolf.png

#23 OFFLINE   DOri

DOri

Admin Astramania

• Sentry Cs-Go
    • Member ID: 2,954
  • 1,667 posts
  • Tara :

Donator

Posted 10 December 2018 - 06:09 AM

Ii bine asa daca se poate intra numai membri Astramania, oricum si-au dat nota cei de la Valve,doar politică sa facă bani... toti copii care aveau restricție de la mămică lor sa joace acuma sunt online 😄😄😄 , si alti au un limbaj la cât de mici sunt ,te sperie ce pot scoate din gura lor....
  • robert_x25 and LeeCHRiSTMAS like this
My Signature
Posted Image
Posted Image

Also tagged with one or more of these keywords: danger zone, csgo, danger, upgrade