Jump to content

ASTRALTAGE 2

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Guest__*

Guest__*
  • Guests
    • Member ID: 1,515

Posted 31 December 2012 - 09:01 AM

Despre calitate nu am ce comenta... unele clipuri asa le-am editat, sa arate, mai "old", cat despre clipuri vechi, se vede ca nu esti prea vechi pe aici, dar nu-i nimic, iti voi explica ;): Primul Astraltage (viewtopic.php?f=70&t=618) a fost axat doar pe AstrA Team-ul de atunci, al doilea a continuat pe aceeiasi idee, nu este un clip de promovare al comunitatii, asta' nu inteleg unii, si poate de aceea nu le place, ci este un clip de promovare pentru AstrA Team in sine ;)

Plus ca aveam in cap si un plan pentru un montaj de promovare al server-ului de GO, dar de cata implicare am avut parte... :shake: (vezi topicurile facute de mine in care incerc sa fac ceva nou pe aici, si sa-i conving si pe alti sa se implice.. si se implica exact nema :!: Exemplu: viewtopic.php?f=25&t=1454)... :( :|

#22 OFFLINE   Blackjack

Blackjack

Addict

• Astra Member
    • Member ID: 1,947
  • 1,504 posts
  • Tara :

Posted 31 December 2012 - 09:35 AM

Sper sa nu renunti la clipul de promovare a serverului de go, acum depinde cu cine faci acel clip, ce jucatori bagi in el, doar din astra team sau oricine ? Eu o sa incep sa fac demo-uri, nu neaparat mie, ca eu nu joc mereu bine, am momente cand joc bine,si momente cand joc de parca nu am jucat niciodata cs, dar sunt altii care joaca bine mai tot timpul, sper sa reusesc sa fac demo macar la cativa dintre ei :)
Cat despre alte jocuri, acum cam o luna incepusem sa fac gameplay la cateva jocuri, Crysis2, NFS the run si altele le urcasem pe youtube, dar m-am plictisit si le-am sters, daca vrei mai fac cate un gameplay la ce mai joc eu, si poate o sa mai faca si altii.
Am observat ca multi dintre membrii astra joaca Company of heroes, am citit comentariile lui biju, ktta referitoare la bataliile lor, cred ca ar fi frumos sa inregistrati acele batalii si sa ii dati material lui Beck,bineinteles daca vrea Beck.
My Signature

Susținător al campaniei CSPlayer fără coduri!

65_1002.png

#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests
    • Member ID: 1,515

Posted 31 December 2012 - 09:46 AM

Ulala! :D Desigur ca doresc :!:

Si nu, nu renunt, nu cred ca a fost vreun proiect la care sa renunt, si tot ce fac, fac pentru ca imi place, sa nu va inchipuiti ca sunt platit de catre administratie sau Youtube, nope, desi as vrea (la Youtube ma refeream ma :lol:). O sa incep sa lucrez din nou, dupa anul nou, doar material sa am, ca asa eu pot sa ma apuc si acum sa strang materialele necesare (muzica, elemente grafice de adaugat, si altele) dar fara clipuri, nu prea are rost.

Oricum, am sa va tin la curent in legatura cu United Plays 2, in celalalt topic (viewtopic.php?f=25&t=1454), care l-am mutat in sectiunea aceasta, caci ca Discutii Libere aparent nu are "trafic".

#24 OFFLINE   Shuriken.Aries

Shuriken.Aries

VIP

• V.I.P.
  • 254 posts

Posted 31 December 2012 - 11:50 AM

Despre calitate nu am ce comenta... unele clipuri asa le-am editat, sa arate, mai "old", cat despre clipuri vechi, se vede ca nu esti prea vechi pe aici, dar nu-i nimic, iti voi explica ;): Primul Astraltage (viewtopic.php?f=70&t=618) a fost axat doar pe AstrA Team-ul de atunci, al doilea a continuat pe aceeiasi idee, nu este un clip de promovare al comunitatii, asta' nu inteleg unii, si poate de aceea nu le place, ci este un clip de promovare pentru AstrA Team in sine ;)

Plus ca aveam in cap si un plan pentru un montaj de promovare al server-ului de GO, dar de cata implicare am avut parte... :shake: (vezi topicurile facute de mine in care incerc sa fac ceva nou pe aici, si sa-i conving si pe alti sa se implice.. si se implica exact nema :!: Exemplu: viewtopic.php?f=25&t=1454)... :( :|

Ok, am retinut.
Data viitoare niciun pic de critica. O sa incerc sa iti aduc numai laude si preamariri. Sa stii insa ca laudele nu sunt constructive, si oriunde si in orice este loc de mai bine. Cu asta am incheiat subiectul.
My Signature
This is my rifle.
There are many like it, but this one is MINE.
My rifle is my best friend. It is my life.
I must master it as I must master my life.
Without me, my rifle is useless. Without my rifle, I am useless.
I must fire my rifle true.
I must shoot straighter than my enemy who is trying to kill me.
I must shoot him before he shoots me. I will

#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 31 December 2012 - 12:43 PM

Am spus eu sa nu aduci nici o critica? De "laude si preamariri" in nici un caz nu-mi aduc aminte. Am primit si voi primi critici, fiindca nu sunt perfect si nici perfecte creatiile mele nu sunt, si in plus sunt de acord cu tine, critica este buna, daca este contructiva.

In calitate de creator, am considerat ca ar fi o idee buna sa-ti rapund la anumite aspecte care nu ti-au convenit despre creatia cu pricina, si nustiu, poate, sa te fac sa intelegi de ce aceste aspecte au fost cum au fost, si tie nu ti-au placut. Imi pare rau ca ai interpretat in alt mod mesajul meu, am sa-mi revizuiesc exprimarea ca sa nu mai las loc de interpretari.

#26 OFFLINE   Blackjack

Blackjack

Addict

• Astra Member
  • 1,504 posts
  • Tara :

Posted 31 December 2012 - 12:47 PM

Beck, cu ce program poti edita un demo din cs:go? am facut un demo, dar trebuie sa il scurtez sa sterg ce nu e interesant, pana acum am doua demo, unu la cs:go, si unul la Arctic combat, o sa fac mai multe sa ai de unde alege.
My Signature

Susținător al campaniei CSPlayer fără coduri!

65_1002.png

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 31 December 2012 - 12:53 PM

Demo-ul trebuie filmat mai intai cu FRAPS.. si apoi editat cu ce program de editat consideri tu, doar calitatea video sa fie inalta, eu folosesc Sony Vegas Pro (10, caci 11 nu merge prea bine pe PC-ul meu), si in final renderat ca sa-l poti trimite (adica sa-l termini de editat, sa zicem ca scurtezi un video la 5 sec. care abia apoi il poti pune spre download, sau trimite).

Dar totusi, nu aici se tin aceste discutii, pe viitor, daca mai ai nelamuriri, sau chiar clipuri de postat, posteaza aici , caci la acest video voi lucra in urmatoarea perioada (si-asa am ratat termenul cand doream eu sa-l fac public :lol:).